Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 2
  • 2
  • 3
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Дрилі

В даному розділі ви знайдете електричні та акумуляторні дрилі,ударні дрилі і дрилі-міксери

Електрична дриль – незамінний інструмент в господарстві. В перелік функцій дрилі входить не тільки свердління отворів різного діаметру, але і викручування (вкручування) різних металевих виробів. Вона, наприклад, зробить приємним і швидким процес збору меблів, монтажу карниза або кріплення картин на стіну. Чим відрізняються дрилі, і як вибрати дриль – на ці та інші питання про інструменті відповість наша стаття.

На ринку представлена велика різноманітність моделей, на вигляд абсолютно однакових. Яка електродриль краще? По-перше, слід звернути увагу на якість матеріалів, з яких зроблений корпус і редуктор інструменту. Від їх міцності залежить довговічність електродрилі та легкість обігу в роботі.

Як вибрати дриль по потужності? Номінальна потужність електродрилі знаходиться в діапазоні між 300 і 1500 Вт. Чим вище цей параметр у інструменту, тим ширше спектр можливостей. Електродриль з великим показником потужності швидше впорається з поставленим завданням. Необхідно враховувати сферу застосування інструменту перед його покупкою. Компенсувати недолік потужності виробники можуть за допомогою швидкості обертання. Чим більше кількість оборотів у дрилі, тим вище її продуктивність.

Як вибрати патрон для дрилі? Від патрона дрилі залежить, яке максимальне або мінімальне свердло можна закріпити на електродрилі. Існує два види – швидкозажимний і зубчастий (під ключ). В останньому варіанті свердло кріпиться за допомогою ключа, який йде в комплекті з інструментом. У електродриля зі швидкозатискним патроном свердло змінюється одним рухом руки за лічені секунди.

Розглянемо особливості електродриля. Особливості конструкції або комплектації електродрилі допоможуть «переважити шальки терезів» у свою користь. Наприклад, в комплекті з дрилем може йти кейс, лазерний рівень, запасний патрон, набір свердел. Експерти радять дриль, в якій встановлений перемикач або плавний регулятор швидкості. Ця конструктивна особливість полегшить вам роботу. При купівлі корисно дізнатися про наявність гарантійного обслуговування електродриля.

На нашому сайті представлені дрилі таких фірм як Eltos, DWT, Vitals, Einhell. Наші продавці-консультанти допоможуть вам купити дриль і відповідять на всі питання, що цікавлять вас.