Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 1
  • 1
  • 1
  • 6
  • 1
  • 6
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Кутові шліфувальні машини/болгарки

В даному розділі нашого інтернет магазину ви знайдете кутові шліфувальна машина (КШМ), які в побуті все ми називаємо болгарки.

Кутова шліфувальна машина (КШМ) – універсальний інструмент. Залежно від типу встановленого диска, болгаркою можна обробляти такі матеріали, як бетон, цегла, метал, дерев'яні вироби, текстоліт і навіть кераміку. Яка сфера застосування інструменту? УШМ знайшла застосування в шліфовці, поліровці, розпилі твердих матеріалів та заготівлі дров. Вибрати кутову шліфмашину і визначити, яка болгарка краще, дуже складно з-за великої кількості моделей. На сайті представлені такі виробники УШМ: Makita, Bosch, Dewalt, Einhell, Stanley, Сталь, Eltos, Vitals, Triton, Stern, DWT, Riber-Profi, Odwerk, Дніпро-М, Dexton. Наша стаття допоможе визначитися, чим же відрізняються болгарки.

Потужність УШМ – одне з головних відмінностей моделей болгарки. Кутові шліфувальні машини потужністю до 2000 Вт знаходяться в категорії «аматорський інструмент», понад 2000 Вт – професійний інструмент. Всі головні параметри болгарки взаємопов'язані. Від потужності залежить максимально можливий розмір диска. Від розміру диска залежить глибина пропилу. Розмір диска, в свою чергу, обмежує швидкість обертання шпинделя. Порушення співвідношення діаметра з моментом обертання може призвести до руйнування ріжучого елемента і, надалі, до нещасних випадків. Наприклад, всі болгарки з діаметром диска 230 мм мають швидкість обертання шпинделя 6650 про/хв при потужності 2200-2700 Вт. Перш ніж купити кутову шліфмашину, визначтеся з видом робіт, які вона повинна виконувати.

Яка фірма-виробник болгарки краще? Фірма, що має розвинену систему гарантійного обслуговування болгарки. При виборі моделі слід звернути увагу на відгуки власників кутових шліфмашин. Наші продавці-консультанти допоможуть вам визначитися і купити болгарку.