Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 1
  • 4
  • 4
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Электрокоса (тример електричний)

У цьому розділі нашого інтернет магазину ви знайдете електрокоси і тримери від різних виробників

Що таке тример? Тример – компактний, невеликий за вагою інструмент, який видає мало шуму при роботі не шкодить навколишньому середовищу. Він призначений для стрижки трави, невеликих чагарників. Двигун інструменту працює від побутової розетки (220В), створюючи тим самим незручність при переміщенні по ділянці. Цей недолік компенсується невеликою вагою і простій конструкції, а збільшити площу роботи можна за допомогою подовжувача з розеткою. Які переваги електричного тримера? Крім згаданої легкості інструменту, до плюсів конструкції можна додати його меншу вартість і відмова від витратних матеріалів, таких як бензин і масло. Фахівці радять електричний тример, оскільки з його допомогою можна легко скосити траву у важкодоступних місцях: під лавкою, вздовж паркану або бордюру.

Які бувають електричні тримери? Теоретично всі тримери умовно ділять на малопотужні (електричні тримери) і потужні (електрокоси). Чим відрізняється тример від електрокоси? Тріммера двигун розташований знизу, габарити значно менше, ніж у електрокоси. Робочим органом інструменту зазвичай є волосінь, яка легко скосить дрібну траву або жорсткий бур'ян. Користуватися електричним тримером зручно з-за малої ваги і збалансованості конструкції двигуном. У сервісних центрах радять вибирати тример з регульованим кутом розташування ріжучої головки. При роботі інструментом слід звертати увагу на вологість оброблюваної ділянки. З-за низького розташування привода вода на траві може привести до поломки тріммера або до отримання електричного розряду людиною. Электрокоса – повна протилежність електричного тріммера. Інструмент важче і довше тріммера, що позначається на його маневреності. Электрокоса складається з довгої штанги, всередині якої захований металевий трос (або вал), що приводить у рух робочий орган. Двигун інструмент, розташований зверху, що запобігає потраплянню вологи всередину. Різальним інструментом може бути як волосінь, так і металевий ніж. Электрокоса дозволяє косити грубу траву і невеликі чагарники.

Що краще: электрокоса або електричний тример? Якщо у вас немає грубих заростей і чагарників на ділянці, то краще вибрати електричний тріммер. Також краще вибрати тример, якщо в траві знаходяться багато каменів, які можуть пошкодити металевий ніж електрокоси або редуктор. У випадках, коли необхідно підстригти чагарник або скосити молоді дерева, то краще взяти електрокосу.

Наші продавці-консультанти допоможуть вибрати електричний тріммер або електрокосу. На сайті представлений широкий асортимент фірм-виробників: Sadko, Forte, Vitals, Makita, Vels, Кентавр.