Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 2
  • 1
  • 1
  • 5
  • 5
  • 2
  • 1
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Електропилки

Електропили від кращих виробників в нашому інтернет магазині

Як купити електропилу, виконує необхідні функції? Щоб уникнути зайвих фінансових витрат, потрібно визначити, для чого потрібна електропила, яка електропила краще, і якими якостями вона повинна володіти.

По-перше, необхідно звернути увагу на потужність електропилки. Значення цього параметра коливається в широкому діапазоні, але для побутових потреб експерти радить електропилу потужністю близько двох кіловат. Наші електромережі характеризуються нестабільністю і зниженим напругою, особливо в приватних будинках. Двигун компенсує падіння напруги підвищенням сили струму, що, в свою чергу, впливає на ресурс довговічності інструменту. Рекомендується купувати електропили з невеликим запасом потужності або використовувати "нормалізатор" напруги.

Розташування двигуна електричної пилки буває двох видів – поперечно або продольно корпусу інструменту. Моделі з поперечним розміщенням двигуна не володіють хорошою балансуванням, їх зручно використовувати при розпилюванні дощок або невеликих колод під прямим кутом відносно землі. В інших площинах ви будете відчувати дискомфорт (наприклад, при спилюванні гілок над головою). Моделі електропила з подовжнім розташуванням двигуна коштують дорожче розглянутого раніше виду, але користуються популярністю із-за зручності конструкції. Характеристики електропили дозволяють проводити роботи в складних умовах, на будь-якій висоті і робити розпил під будь-яким кутом.

Як вибрати ланцюг для електропили? Ланцюги електропили відрізняються своїм профілем. Низькопрофільні моделі володіють меншою продуктивністю в порівнянні з електропили з високим профілем. У той же час, електропила з меншим профілем працює тихіше і практично не вібрує, що позначається на безпеці моделі.

На характеристики електропили впливає довжина робочої шини, яка залежить від завдань, покладених на інструмент. Максимальний розмір колоди або дошки безпосередньо залежить від розміру ріжучої частини пили. Для садових або дачних робіт експерти радять вибрати електропилу з шиною довжиною 30-40 см

Всі пили є небезпечними інструментами. Щоб убезпечити себе від ймовірних нещасних випадків, купуйте електропилу, має ланцюга блокування від випадкового включення, зворотного удару і від роботи пилкою однією рукою.

При покупці вибирайте виробника, який здійснює сервісне обслуговування електропил, надає гарантійний ремонт ланцюгової пили. На всі ваші питання зможуть відповісти досвідчені менеджери нашого сайту. Вдалих покупок.