Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 1
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Реноваторы (багатофункціональні інструменти)

Що таке реноватор? Реноватор – це універсальний інструмент, який об'єднує в собі функції багатьох будівельних інструментів, таких як болгарка, лобзик і шліфмашина. Цей «мультитул» може обробляти як дерево, так і метал, бетон або пластмасу. З-за великої кількості функцій реноватора і різноманітності його модельного ряду вибір реноватора є складним завданням. «Чим відрізняються моделі реноватора?» і «як вибрати реноватор?» – на ці та інші питання відповість наша стаття.

Як влаштований реноватор? Основним вузлом, як і у будь-якого електроінструменту, виступає електропривод. На валу двигуна встановлений ексцентрик, який через вилочку передає коливальні рухи (головна відмінність реноватора від інших інструментів) на робочий орган реноватора, цілком занурений у мастило, що сприяє збільшенню терміну експлуатації реноватора. Фахівці радять вибирати модель, яка зібрана з якісних матеріалів і є продуктом відомої фірми. Основний недолік реноватора, на думку власників інструменту, – це дорожнеча його насадок (наприклад, одна насадка може коштувати як третину ціни самого апарата). У кожної насадки існує своє призначення: розпилювання, полірування, шліфування і т. д. Давайте розберемося, які функції реноватора можуть вам стати в нагоді.

У розглядуваного інструменту існує близько 40 насадок (в залежності від моделі і виробника), які здатні виконувати певні функції. За допомогою трикутної шліфувальної насадки, на яку може кріпитися наждачное полотно різної фракції, можна полірувати і шліфувати деревину або метал. Також реноватор з легкістю впорається зі зняттям старого лакофарбового покриття об'єктів довільної форми. Власники інструменту використовують дану насадку і для заточування дрібного ручного інструменту (свердел, ножів або свердел). Існує цілий ряд насадок різної форми для розпилювання деревних матеріалів (напівкруглі диски з зубцями). Використання реноватора з цією насадкою дозволяє відрізати дошку необхідної довжини, зробити глухі пази або зняти фаски з кромок дерев'яних виробів. Реноватор здатний розпилювати і вироби з металу. Для виконання цієї функції існують кутові пилки з міцного матеріалу. Інструмент з допомогою цієї насадки може розпиляти цвяхи, тонколиста метал або труби діаметром до 30 мм, при цьому зуміє виконати цю функцію у важкодоступних місцях. Завдяки напівкруглої насадки з алмазним напиленням реноватор знімає оздоблювальні матеріали з кахлю і робить невеликі штроби в бетоні. Також за допомогою цього «мультитула» виконують фігурну різання по дереву, вирізи під розетку або вимикач у гіпсокартон і т. д.

Щоб вибір моделі реноватора був вірним, необхідно звернути увагу на його характеристики: потужність і частоту коливань. Важливим критерієм підбору інструменту є матеріал, з якого виготовлений МФІ (багатофункційний інструмент) і його насадки. Фахівці перед покупкою рекомендують дізнатись комплектацію реноватора, так як від неї залежить функціональність інструменту

Наші продавці-консультанти допоможуть придбати реноватор, який зможе виконати всі необхідні функції. На сайті Newsale ви знайдете моделі від наступних фірм-виробників: Eltos, Euhell, Vitals.