Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 1
  • 1
  • 3
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Промислові фени

У даній групі нашого інтернет магазину ви знайдете промислові фени кращих виробників

Що таке будівельний фен? Серед будівельного інструменту, який з'явився останнім часом великою популярністю користується промисловий фен, який створює і подає потік гарячого повітря в область проведення роботи. Функції будівельного фена використовуються не тільки у промисловій сфері професіоналами, але і при виконанні дрібних робіт по дому, тому цей інструмент цікавий широкому колу покупців. Давайте разом розберемося, на які характеристики промислового фена необхідно звертати увагу при виборі моделі, і як влаштований будівельний фен.

Сфера застосування промислового фену на перший погляд здається вузьконаправленої (локальний розігрів матеріалу), але це думка оманливе. Ось невеликий список робіт, в яких фен став «незамінним помічником»: видалення старого лакофарбового покриття, з'єднання («зварювання») лінолеуму або ПВХ компонентів, зняття шпалер, монтаж термоусадки, розплавлення полімерів. Список функцій промислового фена деяких сучасних моделей розширили завдяки спеціальним насадкам. Тепер інструмент застосовують для надання потрібної форми пластикових трубах і для подальшого споювання водопроводу або опалення.

Щоб зрозуміти, який промисловий фен краще, необхідно дізнатися його конструкцію і принцип дії будівельного фена. Усередині пластикового термостійкого корпусу виробники розташували керамічний ізолятор і намотану на нього спіраль, яка доводить температуру повітря до заданої величини. Позаду ізолятора розміщується електропривод, який володіє великою частотою обертів і нагнітає повітря в необхідному напрямку. В залежності від виду виконуваних робіт вихід фена вінчає сопло (чим їх більше, тим краще). Тому фахівці радять звертати увагу перед покупкою на комплектацію промислового фена.

Основні характеристики будівельного (промислового) фена – це максимальна температура повітряного потоку, продуктивність його подачі і потужність приводу Діапазон температури, на яку фен може нагріти повітря, лежить в межах від 100 до 630 градусів. Важливий параметр – потужність приводу – варіюється від 930 до 2300 Вт. Від нього безпосередньо залежить область застосування та терміни виконання поставленої роботи.

Что такое производительность подачи воздуха? Производительность подачи воздуха промышленным феном – это объем воздуха в литрах, который инструмент может выдуть за минуту. От его величины зависит скорость нагрева материала.

Важно при выборе промышленного фена обратить внимание на наличие и на вид регулировки температуры (электронный, фиксированный), так как для каждого вида работы используются разные температуры разогрева.

Наші продавці-консультанти допоможуть придбати промисловий фен і розкажуть вам про представлені моделі на нашому сайті Newsale від наступних фірм-виробників: Eltos, DWT, Einhell, Vitals, Stanley, Dexton, Дніпро-М, Граніт, Техас.