Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 1
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Рубанки

У цій групі представлені рубанки від провідних виробників електроінструменту

Що таке електрорубанок? Електричний рубанок – незамінний електроприлад при роботі з виробами з дерева, які мають вади й нерівності. Такі дошки мають меншу вартість, але потребують додаткової обробки, з якої з легкістю впорається електрорубанок. Щоб вибрати кращий електрорубанок, необхідно ознайомитися з технічними характеристиками електричного рубанка і зрозуміти принцип дії електрорубанка.

Як можна використовувати електрорубанок? Більшістю моделей можна користуватися як в якості ручного інструменту, так і у вигляді столярного верстата (якщо закріпити на верстаті). Електрорубанок впорається з такими будівельними роботами – допоможе стругати дошки і підганяти їх за розміром, скошувати кромку і вибирати паз (функція «чверть»). У деяких лобзиків завдяки додатковим насадкам список функцій розширюється. Дізнатися про додаткові можливості електрорубанки можна в описі на нашому сайті Newsale.

Як пристрій електрорубанки? Усередині корпусу інструменту знаходяться двигун і барабан, які розташовані перпендикулярно напряму руху інструменту, а крутний момент передається з допомогою ременя, прихованого за боковим знімним кожухом. На барабані розташовані леза, які і виконують головну функцію – зрізують нерівності деревини (їх кількість може бути від одного до трьох). Через конструкції електричного рубанка швидкість у момент включення збільшується і виходить на встановлену величину поступово, щоб запобігти «заривання» в матеріал або поломку інструменту. Знизу електрорубанки знаходиться підошва, складається з двох частин. Передня частина регулюється і в процесі стругання спирається на дошку, а задня частина підошви ковзає по обробленої барабаном поверхні. Глибина зняття шару деревини рубанком регулюється з допомогою рукоятки або виведених на корпус кнопок. Необхідно розуміти особливість роботи електрорубанком: чим сильніше нерівність на деревині, тим повільніше проводиться обробка матеріалу, щоб не пошкодити деревину і не спалити привід інструменту.

Чим відрізняються електрорубанки? Моделі електрорубанком в першу чергу розрізняються по потужності. Для домашніх майстрів випускають моделі з потужністю 450-600 Вт, а для професіоналів – 850-1100Вт. При купівлі електрорубанки важливо знати, що чим вище потужність в моделі, тим твердіше деревину вона може обробляти. Критерієм вибору інструменту є і швидкість обертання барабана. У деяких моделей вона досягає 19000 оборотів в хвилину. В залежності від величини цього параметра рубанки ділять на спринтери (стругають неглибоко і швидко) і стаєри (стругають повільно і глибоко). Вибираючи модель електрорубанки, зверніть увагу на розмір максимально можливого шару, який може зняти інструмент за один раз.

Наші продавці-консультанти допоможуть придбати електрорубанок для вашої майстерні. На нашому сайті Newsale ви знайдете моделі від таких фірм, як DWT, Elton, Einhell, Stern, Dextone.