Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Точильні та заточувальні машини

Часи, коли в гаражі на саморобному точилі потрібно було заточити ніж або лопату, вже давно пройшли, так як в арсеналі будь-якого майстра з'явилися нові інструменти, які також потребують якісного відновлення заточування. Для точильно-доводочних робіт фірми вдосконалили «наждак» і стали випускати точильні та заточувальні верстати. Саме про це устаткування і піде мова в статті.

Які функції у заточувального верстата (електричного точила)? Настільні заточувальні верстати корисні як у домашніх майстернях, так і на виробництві. Вони при невеликих габаритах виконують складну роботу із заточування і правки оснащення – свердел, фрез, ланцюги, різців. Також на цьому верстаті можна відновити гостроту ріжучих інструментів.

Застосування точильного верстата не вимагає особливих знань або умінь – досить уважно прочитати інструкцію з експлуатації електричних точив. Цей інструмент довговічний – при правильній експлуатації термін служби заточувального верстата може досягати більше 10 років.

Які бувають заточувальні верстати? Як і багато будівельне обладнання, заточувальні верстати поділяють на два великих види: професійні та побутові. При цьому не існує визначеного розмежування моделей з цієї категорії. Тому найчастіше основним критерієм виступає час безперервної роботи точильного верстата. Побутові моделі можуть перебувати в роботі не більше 15 хвилин, після чого стільки ж часу «відпочивають». Професійні моделі призначені для тривалої багатогодинний експлуатації. Другим за важливістю критерієм вибору електричного точила є його потужність. Для побутових моделей цей параметр лежить в діапазоні від 150 до 400 Вт, для напівпрофесійних – 400-700 Вт, а для професійних – 700 Вт і вище.

Які бувають конструкції точильних верстатів? Відмінності заточувальних верстатів полягають і в конструктивних особливостях. Найбільш популярними моделями є верстати, на які можна встановити одночасно два шліфувальних кола. Один коло ставлять грубозернистий для «чорновий» роботи, а другий – дрібнозернистий для «чистової» обробки. Кола бувають різного типорозміру. Їх товщина може варіюватися від 16 до 40 мм, а зовнішній діаметр – від 125 до 250 мм. Фахівці радять при виборі нового точильного круга для заточувального верстата звертати увагу на розмір посадкового отвору, так як куплений новий коло не може одягтися на вал двигуна.

Зустрічаються моделі точильного верстата, у яких встановлений тільки один точильний круг, а замість другого знаходиться точильная лена, також призводять в рух електроприводом. Такі верстати називаються шліфувально-заточними (стрічково-шліфувальними), у яких наждачний стрічка різної зернистості використовується для точного шліфування заточених крайок інструментів.

Рекомендується звернути увагу на моделі заточувальних верстатів, у яких передбачено під'єднання до валу двигуна гравера (гнучкого валу як на бормашину). Такий інструмент називається точилом-гравером.

Наші продавці-консультанти допоможуть придбати заточувальні верстати (або точильні верстати), які будуть тримати ваш інструмент в робочому стані. На нашому сайті Newsale ви знайдете наступні фірми-виробники точильних верстатів: Einhell, Forte, Eltos, Дніпро-М, Кентавр, Сталь, Граніт, Старт.