Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 2
  • 1
  • 1
  • 2
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Пуськозарядниє та зарядні пристрої

В даному розділі нашого інтернет-магазину представлені зарядний пристрій від перевірених виробників. Якщо у вас з'являться питання ― задавайте,ми з радістю вам допоможемо!

Для чого необхідно зарядний або пуско-зарядний пристрій? Під капотом машини знаходиться акумулятор, з допомогою якого вона отримує напругу 24 або 12 В, коли мотор не заведений. В процесі експлуатації АКБ (акумуляторна батарея) втрачає свій заряд. Щоб відновити ємність акумулятора, необхідно зарядний пристрій (ЗУ) або пуско-зарядний пристрій (ПЗУ).

Що таке зарядний пристрій? ЗУ застосовується для підзарядки або зарядки акумулятора автомобіля. Перед тим, як вибрати зарядний пристрій, необхідно розібратися в його класифікації. ЗУ розрізняють за принципом роботи (трансформаторні і імпульсні) і по сфері використання (побутові, професійні, комбіновані).

Чим відрізняються ЗУ трансформаторне від імпульсного? Трансформаторне пристрій для АКБ має просту конструкцію і невисоку ціну. Первинну обмотку трансформатора за допомогою штепсельного роз'єму підключають до мережі, а вторинну – через схему випрямлення і стабілізації струму під'єднують до акумулятора, використовуючи роз'єми «крокодили». Зазвичай у такого типу ЗУ відсутні додаткові функції. Фахівці рекомендують вибирати імпульсні зарядні пристрої. Вони відрізняються компактними габаритами; процес заряду АКБ відбувається на великих частотах імпульсним струмом, що дозволяє якісніше заряджати батарею. Імпульсні ЗУ можуть бути обладнані додатковими захистом від короткого замикання, переполюсовки батареї і перегріву пристрою.

Яке зарядний пристрій краще? Перед вибором ЗУ визначте спосіб зарядки, який буває ручним і автоматичним. При ручному методі на пристрої виставляється фіксоване значення струму заряду, який може повністю відновити АКБ. Важливо контролювати процес на стадії завершення, так як великий шанс закипання електроліту. Це може привести до поломки і до витрат на ремонт зарядного пристрою. Автоматичний спосіб передбачає безпечний процес, що не вимагає контролю. При заряді акумулятора струм на виході ЗУ знижується, залежно від повноти ємності батареї.

Что такое пуско-зарядное устройство? Это устройство, которое может не только зарядить аккумулятор, но и позволяет завести автомобиль при «севшей» АКБ. Перед покупкой необходимо уточнить гарантийный срок на пуско-зарядное устройство. На низкокачественный товар производитель не будет давать многолетнею гарантию.

Наши продавцы-консультанты помогут вам купить зарядное или пуско-зарядное устройство. На сайте New Sale представлены такие фирмы производители, как Днипро-М, Кентавр, Forte, Vitals, Einhell.