Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 1
  • 1
  • 2
  • 4
  • 15
  • 13
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Двигуни

Інтернет-магазин NewSale.com.ua пропонує широкий вибір двигунів, як бензинових, так і дизельних,як з повітряним, так і з водяним охолодженням, як під шліц, так і під шпонку. Телефонуйте і ми обов'язково знайдемо, то що ви шукайте!
1 2

  Двигуни внутрішнього згоряння, крім автотранспорту, знайшли застосування в газонокосарках, бензопилах, мотоблоки та в іншому обладнанні сільськогосподарського призначення. ДВЗ, порівняно з іншими типами двигунів, володіють більшою потужністю при однакових габаритах. При виборі моделі мотора виникають питання – чим вони відрізняються, і який краще.

У всіх ДВС конструктивно передбачено повітряне охолодження. Від якості його виконання залежить тривалість експлуатації мотора без зупинки. Двигуни внутрішнього згоряння мають циклічний принцип роботи, цикли, в свою чергу, поділяються на такти. Переважно використовується чотиритактні двигуни. Такі двигуни набагато економічно вигідніше двотактних, а також невибагливі в експлуатації. При купівлі ДВЗ необхідно заздалегідь передбачити умови і вид роботи для вибору його комплектації і потужності, це дозволить уникнути непотрібної покупки або швидкого зносу придбаного товару. Довговічність двигуна прямо залежить від його потужності. Наприклад, при використанні при однакових умовах на сухому грунті мотоблоків з мотором 3 л. с. і 8 л. с. обладнання з меншим параметром швидко вийде з ладу, а двигун відправиться в сервісний центр на ремонт. Це можна пояснити тим, що малопотужний ДВС буде безперервно працювати на підвищених обертах при великому навантаженні на редукторі, з-за чого знос комплектуючих запчастин відбудеться швидше, ніж у двигуна з 8 л. с.

ДВС розрізняють по виду застосовуваного палива. Більшість моторів, що працюють на дизпаливі або бензині. Бензиновий двигун доцільно використовувати при малих навантаженнях. Он имеет меньший вес, по сравнению с дизельным двигателем, легко заводится при любых погодных условиях, что позволяет на такие модели не устанавливать электростартер. Помимо невысокой цены, ДВС экономичен в ремонте и в обслуживании. При больших нагрузках незаменимы моторы на дизтопливе, поскольку работают на низких оборотах и имеют высокое тяговое усилие. Дизельный мотор характеризуется большим запасом ресурсов в отличие от бензиновых и может выполнять сложные задачи на протяжении длительного времени.

На нашому сайті ви можете ознайомитись та замовити двигуни різних фірм, які відрізняються за своїми характеристиками. У розділі «Двигуни» представлені мотори таких тм, як Кентавр, Forte, Sadko, WeimaBulat. Наши продавцы-консультанты помогут вам выбрать подходящую модель. При покупке многих двигателей предусматривается бесплатная доставка в ваш регион.