Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 2
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Шовнарезчики

побутові і професійні швонарізчики

Що таке «шовнарезчик»? Шовнарезчик – незамінний інструмент при проведенні будівельних робіт, так як його основна функція полягає в розпилюванні асфальтного або бетонного покриття товщиною до одного метра, тим самим полегшуючи роботу будівельника. Експлуатація шовнарезчика не тільки скорочує трудовитрати і час на виконання поставленої задачі, але і дозволяє виконати необхідні маніпуляції максимально точно.

Яка сфера застосування шовнарезчика? Розглянемо приклади ситуацій, в яких буде використовуватися розглянутий інструмент. По-перше, при ремонтно-будівельних роботах дорожнього полотна (зняття або укладка) або для вирізання його проби для лабораторії (від невеликих тротуарів до автомагістралей). По-друге, при необхідності нарізки деформаційних і температурних швів. По-третє, при ремонті підлог у закритих приміщеннях заводів, фабрик або підземних комунікацій. Також шовнарезчик знайшов застосування при проведенні ландшафтних, садових і громадянських робіт.

Класифікація шовнарезчиков відбувається по основних параметрах. Головні технічні параметри шовнарезчика – це діаметр ріжучого диска, двигун і його потужність, а також глибина різу. Маса механізму прямо залежить від перелічених параметрів. Ріжучий диск приводить у рух двигун, який може бути електричним або двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ). Моделі з ДВС мають великі габаритні розміри і відповідно набагато важче, ніж аналоги, які працюють від електрики. Режим роботи шовнарезчика буває двох видів: сухий і мокрий (відбувається подача рідини до місця різання, знижуючи кількість пилу). Основним елементом шовнарезчика є ріжучий диск, який виробляється з високоміцної сталі, а на його робочу частину напилюють алмазну крихту. Діаметр диска механізму варіюється від 350 до 1200 мм і може робити шов глибиною до 900 мм.

Конструкція шовнарезчика може бути самохідної і з ручним управлінням. Моделі з ручним керуванням застосовують при обслуговуванні невеликих за площею ділянок. Самохідні шовнарезчики зручно використовувати при ремонтних роботах на автомагістралі або при прокладці комунікацій вздовж тротуару.

Наші продавці-консультанти допоможуть розібратися з характеристиками шовнарезчика і купити необхідну вам модель. На нашому сайті Newsale представлені шовнарезчики від наступних фірм-виробників: Biedronka, Кентавр.