Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Віброрейка

Що таке віброрейка? Віброрейка – це інструмент, який використовується на будівельному майданчику для обробки бетонного розчину (трамбування, вирівнювання або укладання). Використання віброрейки дозволяє поліпшити якість одержаних виробів з бетону і збільшує їх термін експлуатації, так як в процесі роботи віброрейка видаляє зайву воду і повітряні бульбашки з залитого розчину.

Принцип роботи віброрейки полягає в передачі обертального руху двигуна (бензиновий або електричного) до вібратора, який змушує здійснювати коливання раму, виготовлену з алюмінію або сталі та передає вібрацію на бетонний розчин. Довжина віброрейки коливається від 1,8 до 5 метрів.

Яке призначення віброрейки? Віброрейка – важливий інструмент при будівництві будь-яких об'єктів, так як дозволяє виконувати трамбування або укладання розчину, вирівнювати поверхню «стяжки». Існує класифікація віброреек за типом двигуна, від якого залежить сфера застосування апарату. Бензинові віброрейки використовують при роботі на великих об'єктах та на «відкритому повітрі». Моделі з електроприводом володіють меншою потужністю, ніж бензинові аналоги, але дозволяють виконувати трамбування або укладання розчину усередині приміщення завдяки відсутності шкідливих викидів при роботі. Згідно технічним характеристикам та інструкції з експлуатації віброрейки двигун може розташовуватися безпосередньо на рейці або перебувати над нею. Управління виброрейки здійснюється за допомогою керма, який може бути схожим на велосипедний або мати форму літери «П».

Перед покупкой рассматриваемого инструмента необходимо определиться со следующими параметрами: масса рабочей рейки (чем больше плотность бетона, тем тяжелее должна быть рама), частота вибрации (продаются модели с регулировкой этого параметра), тип и мощность мотора (влияет на производительность модели), тип профиля (одно- и двухпрофильные, плавающие виброрейки).

Наши продавцы-консультанты помогут купить виброрейку. На нашем сайте Newsale представлены модели от Biedronka, Кентавр.