Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 2
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Будівельні Тачки, садові, візки

Тільки кращі пропозицію і розпродажі на NewSale за будівельним і садовим тачкам!

На перший погляд немає нічого складного у виборі тачки для саду або будівництва, так як в будь-якому будівельному магазині можна придбати вподобану модель. Але ця думка є помилковою, тому що відмінності тачок полягають не тільки в кількості коліс і величиною ємності. Як вибрати тачку, і які характеристики тачки є важливими – ми розповімо в цій статті.

Які особливості будівельної тачки? При виборі пристосування для перевезення вантажів на будівництві підвищені вимоги пред'являються до його кузову – правильно підібрані тип і розмір розподілять навантаження рівномірно по всьому тілу (наприклад, при трапецієподібної формою ємності для перевезення вантажів вага чинить тиск на колеса, а не на руки працівника). Якщо в процесі роботи є необхідність перевозити важкі вантажі (цегла, камінь, плитку), то конструкція тачки повинна бути посилена додатковими ребрами жорсткості, а метал кузова мати товщину не менше 1 мм, в іншому випадку вам доведеться звертатися до фахівця, який здійснить ремонт тачки. Для транспортування сипучих матеріалів (пісок, цемент, щебінь) краще купити будівельну тачку, у якій будуть закруглені кути, що дозволяють полегшити процес вивантаження.

В чем отличие садовой тачки, от строительной тачки? По большому счету критерии выбора садовой тачки не отличаются от строительной модификации. Однако для садовой модели важным параметром является объем кузова, в то время как для строительной – грузоподъемность. Поэтому тачки для дачи имеют облегченную конструкцию, сделанную из тонкого металла (0,5-0,8 мм), и созданы для перевозки нетяжелых грузов (листья, рассада, урожай). Легкий вес модели позволяет ей проезжать по мягкому земляному грунту, а не забуриваться колесами в почву.

Колеса – важный элемент как для садовой тачки, так и для строительной. Существуют модели одно- и двухколесные. Тачки с одним колесом маневренные и могу с легкостью поворачиваться на 360 градусов, но обладают плохой устойчивостью и могут заваливаться набок. Преимуществом садовой (строительной) тачки с двумя колесами является отсутствие колебаний из стороны в сторону при движении и снятие нагрузки с позвоночника. Колеса могут быть как с камерой, так и без неё. Специалисты советуют строительную (дачную) тачку без камер и диаметром колес не менее 30-40 см, так как она не подвержена проколам и может перемещаться по битому стеклу и гвоздям.

При покупке тачки важно обратить внимание на наличие опорной ножки перед колесами, которая облегчает процесс выгрузки груза.

Наши продавцы-консультанты помогут купить садовую или строительную тачку для вашего хозяйства. На нашем сайте вы найдете модели от фирм Limex, Vitals, Кентавр.