Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 2
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Насосне обладнання

Висока конкуренція на ринку насосів сприяла появі великої різноманітності моделей, які прийнято ділити по продуктивності на професійні (передають 3-4 т води в хвилину) і побутові (передають 60-80 л/хв). Для заміського будинку або дачі підходить побутової варіант, але як вибрати насос, щоб даремно не витрачати гроші? На всі подібні питання (наприклад, які характеристики насоса ключові, або як працює насос) дасть відповідь дана стаття.

Які види насосів існують? За принципом роботи розрізняють насоси самовсмоктуючі, ручні та заглибні. Місце використання апарату вплинуло на конструкцію і метод відкачування води апаратом. За цією ознакою насоси поділяють на поверхневі, інжекторні, заглибні свердловинні і занурювальні колодязні. Також насоси класифікуються і за призначенням: дренажні насоси (для забрудненої води із домішками і піском), циркуляційні насоси (для системи опалення або кондиціонування приміщення) та водні насоси (для доставки чистої води з-під землі). Щоб розібратися в безлічі моделей і їх класифікації, приведемо приклади підбору насоса під конкретні ситуації.

Для відкачування води із затопленого підвалу, осушення водойми (природного або штучного) або поливу використовують заглибний дренажний насос. Даний тип насоса має особливості, пов'язані з типом відкачуваної рідини. Бувають дренажно-фекальні насоси, дренажні насоси для брудної води або для чистою.

Щоб отримати чисту воду, придатну для пиття і залягає на глибині понад 12 м, купують свердловинний насос занурювальний з фільтром для очищення рідини. Корпус апарату занурюється в свердловину або колодязь і по напірній трубі видає відкачуєму рідину нагору. Якщо джерело рідини знаходиться ближче ніж 10 м до поверхні землі, то можна застосовувати поверхневий насос.

Яка функція автоматичної насосної установки? На нашому сайті представлені автоматичні насосні установки, які виконують функцію контролю і стабілізації (в разі необхідності) тиску води в трубопроводі. Комплектація апарату складається з відцентрового насоса, спеціальної ємності з вбудованим датчиком тиску і пристрої автоматичного керування. Принцип работы автоматической насосной станции заключается в подкачке воды в систему из буферного резервуара в случае небольших колебаний напора, а если датчик покажет низкий уровень давления в трубопроводе, то включится насос для поднятия его до установленного значения.

Наши продавцы-консультанты помогут разобраться в изобилии моделей и купить насос, который справится с поставленной задачей. На нашем сайте представлено оборудования фирм Vitals, AgriMotors.