Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Апарати плазмового різання

В теорії металеві вироби можна розрізати за допомогою ножівки або болгарки. Але після застосування цих інструментів для розкрою листів металу краю розрізу виходять деформованими і згодом вимагають додаткової обробки. Тому на практиці краще використовувати апарати, розроблені спеціально для різання металу, а саме апарати повітряно-плазмового різання (плазморезы). Вони мають компактні розміри і легка вага, що дозволяє полегшити процес різання. Здійснюючи вибір апарату плазмового різання, необхідно ближче дізнатися інструмент, зрозуміти, на які характеристики апарату плазмового різання необхідно звернути увагу при покупці, ознайомитися з плюсами і мінусами моделей апаратів плазмового різання.

Більшість моделей мають схожу будову та ідентичний принцип роботи. Головна відмінність моделей плазмового різання полягає в способі підпалювання дуги – контактний, високочастотним збудженням і порушенням поверхні основної дуги за допомогою включення пілотної дуги (другий і третій – безконтактні методи). Перший спосіб в основному використовується на недорогих моделях з силою струму, не перевищує 40 А. Дуга у таких апаратів з'являється тільки після контакту з матеріалом (звідси і назва способу різання), що призводить до швидкого зносу сопла та інших компонентів плазмотрона. При другому способі дуга різання з'являється за рахунок високочастотного електричного розряду між металевою поверхнею листа і сопла плазмотрона без безпосереднього контакту. Фахівці радять моделі апарату плазмового різання з високочастотним збудженням, якщо плануєте проводити роботи в домашніх умовах. Третій спосіб передбачає збудження поверхні головної дуги допомогою пілотної дуги. У момент початку різання металу з'являється пілотна (малопотужні) дуга на допоміжному контурі плазмотрона. Струменем стисненого повітря пілотна дуга видувається на поверхню матеріалу і після замикання з'являється основна (робоча) дуга. Застосування апарату плазмового різання такого типу полегшує процес розрізання металевих грат.

Какие бывают плазморезы? По принципу работы аппараты плазменной резки бывают трансформаторные и инверторные. Мощные трансформаторные модели больше подходят для проведения профессиональных работ, потому что вряд ли вам понадобиться разрезать металл толщиной 40 мм. Инверторный аппарат плазменной резки способен справиться с материалом толщиной до 28 мм. Модели такого типа характерны низким электропотреблением с большим КПД за счет своего внутреннего устройства. Необходимо обратить внимание именно на инверторные модели, так как они обладают компактными размерами и стабильным горением дуги.

Осуществляя выбор аппарата плазменной резки, необходимо обратить внимание на то, какой металл способна разрезать та или иная модель (черный или цветной). Например, для разрезания цветного металла используется специальная смесь из инертных газов, которая увеличивает качество и производительность всей установки.

Наши продавцы-консультанты помогут выбрать аппарат плазменной резки. На нашем сайте вы найдете модели от фирмы-производителя DWT, Edon