Кошик
325 відгуків
NewSale
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
  • 3
Контакти
NewSaleменеджер NewSale
УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск
+380975818838
+380638818838
Мапа

Затирочні машини

Що таке затиральна машина? Залежно від типу приміщення в якості підлогового покриття може бути лінолеум, ламінат, ковролін і т. п., але в якості основи найчастіше виступає бетон, для вирівнювання якого використовують затиральну машину. На питання «Як вибрати затиральну машину?» і «Які властивості затирочної машини?» допоможе вам відповісти дана стаття.

Конструкція затирочних машин досить проста і включає в себе раму, на якій встановлений двигун (електричний або бензиновий) перпендикулярно поверхні землі, а внизу змонтована решітка, що захищає оператора від робочої насадки. Ці насадки називаються ротором. Він має лопаті, які затирають робочу поверхню. Діаметр «вентилятора» у самого малопотужного апарату становить 300 мм, що дозволяє обробляти поверхню бетону в важкодоступних місцях (наприклад, дверні прорізи). Максимальний розмір ротора досягає 1 200 мм в діаметрі. Для транспортування у затирочної машини є колеса, а керування здійснюється за допомогою спеціальної складаної ручки. Від параметрів приміщень, де планується шліфування застиглого розчину бетону, залежить вибір затирочної машини. Наприклад, на великих об'єктах використовуються потужні самохідні двороторні машини з бензиновим двигуном, які по продуктивності порівнянні з бригадою професійних робітників.

Які бувають затирочні машини? Існує два основних типи – однороторні і двороторні моделі. Двороторні машини – це здвоєні однороторні пристрої з бензиновим двигуном. Використовуються на об'єктах площею більше 700 кв. м, а керування відбувається зі спеціального операторського місця. Однороторні затирочні машини купуються найчастіше із-за легкості транспортування та можливості застосування як всередині приміщення, так і зовні. Привід у таких моделей може бути як бензиновим, так і електричним.

Як керувати затирочної машиною? Всі моделі розглянутого механізму забезпечені ручками з важелями управління, з допомогою яких оператор може контролювати шліфувальний процес. Які параметри може змінювати оператор? Оператор може зменшувати або збільшувати швидкість обертання і кут нахилу лопатей. Від кількості оборотів залежить якість і швидкість шліфування поверхні підлоги, а нахил лопатей вибирається за ступенем нерівності «стяжки». Наприклад, щоб ротор (його лопаті) не вгризалися в шліфувальну поверхню на початковому етапі полірування, нахил збільшують. На фінальній стадії роботи бетонну підлогу шліфують затирочної машиною з горизонтально розташованими лопатями.

Наші продавці-консультанти допоможуть розібратися з характеристиками затирочної машини і порадять підходящу вам модель від представлених на нашому сайті фірм (наприклад, Biedronka).